NIE POTRAFISZ ZDAĆ EGZAMINU

zadzwoń 602-812-496
wspólnie możemy to zmienić
Viola5 wrzesień, 2016

Jeżeli chcecie być dobrze przygotowani do egzaminu zarówno pod względem teoretycznym jak i praktycznym, a tym samym szybko i bezstresowo zdać pewni swoich umiejętności to tylko OSK CYWIL. Rzetelnie i profesjonalnie przekazywana wiedza w miłej atmosferze, pełna cierpliwość i wyrozumiałość względem kursanta, elastyczny i dostosowany indywidualnie tok jazd; to tylko niektóre z zalet tego ośrodka.Serdecznie polecam. Bardzo dziękuje szczególnie panu Irkowi za pomoc i wyćwiczenie umiejętności w stopniu,że egzaminator nawet nie umiał znaleźć .. dziury w całym :-)), za pokazanie ruchu drogowego w Katowicach tak, iż nic mnie nie zaskoczyło na egzaminie, serdecznie pozdrawiam. Są szkoły jazdy i jest CYWIL.

Magda6 październik, 2016

Polecam serdecznie! Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu pod względem teoretycznym jak i praktycznym oraz wspaniałe podejście instruktorów do kursanta dzięki czemu zdałam za pierwszym razem. Podziękowania kieruję w stronę Pana Irka i Pana Mateusza.
Jeszcze raz polecam!

Asia12 październik, 2016

Mimo że kurs kończyłam w innej szkole, to w Cywilu wzięłam dodatkowe godziny, które bardzo mi pomogły. Miła atmosfera, cierpliwość i cenne wskazówki podczas jazd to tylko niektóre z zalet tej szkoły :) Polecam!

Sylwia13 październik, 2016

Z czystym sumieniem POLECAM! Zdałam za pierwszym razem! Tak, to możliwe! :) Miałam jazdy również w innym ośrodku ale zdecydowanie polecam 'Cywila'. Poważne podejście do kursanta, dużo cennych wskazówek, naprawdę warto. Pozdrowienia dla instruktorów i wszystkich przyszłych kierowców ;)

Wojtek29 październik, 2016

Rzetelne przygotowanie, dyscyplina na każdym kroku, a potem egzamin państwowy za pierwszym razem. Bardzo polecam wszystkim, którzy wolą kurs skuteczny od lajtowego! Skoro nauczyli jeździć nawet mnie ;-) a do jakiś szczególnie ogarniętych kursantów nie należałem- to świadczy o tym, jacy są dobrzy! :-)

Patryk9 grudzień, 2016

Najlepszyy ośrodek ,Dzieki za wszystkoo !! ;)

Magda29 grudzień, 2016

Polecam OSK CYWIL !!! Egzamin całościowo zaliczony bezbłędnie za pierwszym razem ! Pełny profesjonalizm zarówno ze strony teoretycznej jak i praktycznej . Miła atmosfera, dużo przydatnych rad i brak rozczarowania . Zachęcam wszystkich szukających Profesjonalnego przygotowania nie tylko do zdania egzaminów ale i samodzielnej jazdy ! :)

Patrycja29 grudzień, 2016

Przyznam szczerze że orłem nigdy nie byłam i prawo jazdy bym zdawała dużo dłuzej gdyby nie "Cywil" , miałam juz 3 instruktorów z zadnym nie potrafilam sie dogadac, przy kazdym stres nerwy i zero nowych umiejetnosci . Szczerze po lekcjach wykupionych dodatkowo w tym osrodku mam wrazenie ze nauczylam sie dopiero jezdzic, mily wyrozumialy nie nerwowy instrukto wyjasni jak trzeba i 500 razy to samo, sami swoi polecam, WKONCU dzieki wam zdałam :)

aleksandra9 luty, 2017

Serdeczne podziękowania dla Rafała, p. Irka i Mateusza, za nabyte umiejętności, które pozwoliły mi dzisiaj uzyskać POZYTYWNY wynik z egzaminu na prawo jazdy. Dziękuję za zaangażowanie, podejście, stosowanie przeróżnych metod nauki, aby dobrać te właściwe :)Instruktorzy doskonale znają Katowice, pokazują przeróżne "pułapki", punkty zapalne na drodze. Każdemu kto chce zdać egz. na prawko bezproblemowo- polecam CYWILA!!!!

Kajetan16 luty, 2017

Kurs zrobiłem w innym ośrodku, potem miałem sporą przerwę i w Cywilu wziąłem dodatkowe godziny manewrowania. Miałem do czynienia z dwoma instruktorami tego ośrodka, obydwaj życzliwi i rzeczowi. Dzieki nim pozbylem się stresu, który wcześniej towarzyszył siadaniu za kółkiem. Serdecznie polecam!

Robert21 luty, 2017

Cieszę się że wybrałem ten ośrodek.
Profesjonalne podejście, świetne materiały do nauki i wymagająca jazda z panem Irkiem przyczyniły się do zdania egzaminu państwowego za pierwszym razem czego życzę każdemu!

Dorota25 luty, 2017

Wczoraj zdałam egzamin praktyczny:-) Trasa egzaminu nie była żadnym zaskoczeniem, bo wielokrotnie przejeżdżałam drogi egzaminacyjne z Panem Irkiem. I nie ważne, czy to była pierwsza jazda, czy już na dzień przed egzaminem, zawsze w trudnych miejscach, Instruktor powtarzał mi właściwy schemat przejeżdżania "pułapki". Wczoraj, gdy przyjechałam w jakiś taki "wredny" punkt, prawidłowy schemat sam mi się włączał w głowie;-) Pan Irek - mega cierpliwy i bardzo zaangażowany w to, żeby Kursanta nauczyć dobrze jeździć (a ja byłam bardzo oporna...;-)). Cały czas koryguje błędy, powtarza jak być powinno, udziela wielu cennych wskazówek. Nie wychodzi z (błędnego) założenia, że skoro raz powiedział kursantowi, to już to ma umieć. Efekt? - spokojnie i prawidłowo przejechany cały egzamin, Egzaminator nie miał się do czego doczepić.
Warto też wspomnieć o bardzo elastycznym dopasowywaniu godzin jazd do możliwości czasowych kursanta, a także miejsc rozpoczęcia i zakończeni

Rafał26 luty, 2017

Idealna szkoła, atmosfera super przygotowanie na najwyższym poziomie Panie Irku dzięki.

Kasia1 marzec, 2017

Polecam

Kinga20 marzec, 2017

Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Świetne przygotowanie praktyczne jak i teoretyczne. Gorąco polecam!

Marcin29 marzec, 2017

Bardzo dobre przygotowanie do egzaminów , profesjonalizm i miła atmosfera.

Dominika27 kwiecień, 2017

Dodatkowe jazdy - tylko z CYWILem! Egzamin zdany za pierwszym razem dzięki profesjonalnemu podejściu pana Irka i pana Mateusza. Zawsze miła atmosfera, zero stresu! Dziękuję za przygotowanie mnie do egzaminu i cierpliwość!

Patrycja5 czerwiec, 2017

Egzamin zdany! ; ) Bardzo dziękuję za cierpliwość, miłą atmosferę, dobre rady i za świetne przygotowanie do egzaminu. OSK CYWIL NAJLEPSZY !
Serdeczne pozdrowienia dla Pana Irka. ; )

Kuba20 czerwiec, 2017

Dzisiaj zdany egzamin praktyczny. Pomimo długiej i wyboistej drogi do osiągnięcia prawa jazdy, to dzięki ogromnej cierpliwości pana Irka i ciągłemu przypominaniu o istotnych kwestiach w samochodzie można było ten cel osiągnąć! Gdyby polecić komuś OSK - to tylko CYWIL! Podziękowania i pozdrowienia przede wszystkim dla pana Irka, ale też dla pana Mateusza za bardzo dobre przygotowanie teoretyczne ;)

Łukasz9 lipiec, 2017

Zdane za pierwszym
Dobre przygotowanie
Cierpliwi instruktorzy

Adam14 lipiec, 2017

Gorąco polecam OSK "Cywil" !!! Ośrodek zapewnia bardzo czytelne materiały szkoleniowe, wykłady w przystępnych godzinach, pojazdy do nauki w świetnym stanie, a co najważniejsze niesamowitą dbałość o nauczenie kursanta bezpiecznej jazdy i wyśmienite przygotowanie go do egzaminu państwowego.
Serdecznie zachęcam do wybrania "Cywila" na swoją szkołę jazdy

Dawid19 lipiec, 2017

Gorąco polecam. Profesjonalne podejście do każdego kursanta. Zdane za pierwszym razem. Podziękowania dla Pana Mateusza ;)

Sławek2 wrzesień, 2017

Dobry OSK. Egzamin zdany za 2 razem.

Ada4 wrzesień, 2017

Super przygotowanie, zdane za pierwszym. Dziękuję!!!

Piotr21 październik, 2017

Polecam w 100%!!! Po kursie w Cywilu i zajęciach u p. Mateusza i p. Irka zarówno teoria jak i praktyka zdane za 1 razem! Obaj prowadzący są bardzo wymagający przez co, kończąc kurs jest się świetnie przygotowanym do egzaminu ale i dalszej jazdy. Jestem bardzo wdzięczny Panu Irkowi, że oprócz tego, że mnie szkolił to bardzo często podnosił mnie także na duchu, kiedy miałem momenty zwiątpienia w swoje możliwości.

Klaudia8 grudzień, 2017

Bardzo dobry ośrodek szkolenia kierowców! Od początku do końca zachowany jest pełen profesjonalizm w podejściu do szkolenia. Egzamin teoretyczny zarówno jak i praktyczny zdany za pierwszym podejściem. Za ten sukces mogę podziękować panu Mateuszowi-za teorię oraz panu Ireneuszowi-za część praktyczną. Serdecznie wszystkim polecam. Naprawdę warto!

Paweł17 grudzień, 2017

Najlepszy ośrodek szkolenia kierowców , polecam wszystkim po kursie u nich egzaminy były tylko formalnością

Paulina4 styczeń, 2018

Egzamin zdany za pierwszym razem i teoria i praktyka :) Jestem Mega zadowolona z CYWILA, jazdy z p. Rafałem na duzym plusie. Więc dziękuję i pozdrowienia dla p. Irka

Ewa16 styczeń, 2018

Ośrodek godny polecenia :D Instruktorzy od początku kursu dokładają wszelkich starań, żeby nauczyć kursanta dobrze jeździć. Podziękowania dla Pana Irka i Pana Mateusza za profesjonalne przygotowanie do egzaminu :)

Kevin27 czerwiec, 2018

Polecam wszystkim OSK CYWIL, naprawdę warto się zapisać. Zostałem profesjonalnie przeszkolony w zakresie teorii jak i praktyki co zaowocowało przede wszystkim bez stresowym zdaniem egzaminu za pierwszym razem. Po kursie czuję sie bardzo pewnie i bezpiecznie na drodze. Myślę, że dużym plusem Osk Cywil są bardzo dobrze prowadzone lekcje teorii a o jazdach z humorem z panem Irkiem nawet nie wspomnę PS. pozdrawiam Kevin :))

Dawid16 kwiecień, 2019

Warto było ciężko pracowac bo efekt jest świetny egzamin zdany jeszcze przed osiemnastymi urodzinami. Serdecznie dziekuje i pozdrawiam.

Agnieszka25 wrzesień, 2019

Bardzo polecam intruktora Rafała, potrafi dobrze wytłumaczyć wszystko i przygotować do egzaminu ogólnie bardzo miła atmosfera podczas jazd ;) Zdane za pierwszym :D

Karolina14 październik, 2019

Polecam OSK Cywil! Instruktor Rafał - super! Podejście, atmosfera, cierpliwość. Polecam znajomym. Poszło łatwo, zdałam za drugim razem, otrzymałam cenne rady i oby było tylko tak dobrzy instruktorzy jak ten!

Marta25 listopad, 2019

Z całego serca polecam OSK Cywil!!! Szczególnie osobą, które z różnych przyczyn porzucił nadzieję na posiadanie prawa jazdy. Wystarczyło kilka dodatkowych godzin aby zdać prawo jazdy za pierwszym razem w zupełnie innym ośrodku egzaminacyjnm. Szczególne podziękowania dla Pana Ireneusza oraz Pana Rafała, którzy dołożyli wszelkich starań aby to co było dla mnie niemożliwe, stało się możliwe. Jeszcze raz ORGOMNE DZIĘKI

Mikołaj2 wrzesień, 2020

Zdałem za pierwszym razem pozdrawiam

Karolina9 październik, 2020

Wynik pozytywny!
Po 6 latach przerwy (i kursie gdzie indziej) zdecydowałam się na drugie podejście. Po jazdach z P. Irkiem zdałam odrazu, a cały egzamin trwał 30min POLECAM !!!

Adrian22 listopad, 2020

Bardzo polecam OSK Cywil! Super podejście, dostałem wiele potrzebnych rad dzięki czemu udało zdać się egzamin

Anna D.16 lipiec, 2021

Zdane !!!
Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wspaniały instruktor!!!
Dziękuję Panie Irku za cierpliwość i trud włożony w mój niełatwy początek z samochodem, za wyjaśnienie i szlifowanie manewrów takich jak redukcja i parkowanie , za jazdę w korkach- to też jest bardzo ważne!, za spokój, opanowanie i miłą atmosferę podczas jazdy, dzięki temu mogłam poczuć się komfortowo z faktem, że to ja kieruję, nawet na rondzie ; za Twoje rady i pozytywną energię oraz wsparcie. Twoje metody tłumaczenia niesamowicie dobrze wchodzą do głowy. CYWIL solidnie przygotuje nie tylko do egzaminu, ale bezpieczenej jazdy na drodze!!!
Jestem bardzo zadowolona z nauki jazdy w OSK
Cywil. Chcesz zdać? Dzwoń do Pana Irka!!!

Paweł12 sierpień, 2021

Polecam każdemu OSK CYWIL. Na prawdę szybko nauczyłem się większości rzeczy. Pan Irek przykłada się do całej swojej pracy, za co mogę mu podziękować bo egzaminy były zdane za pierwszym razem.

Natalia19 sierpień, 2021

Bardzo dobre i profesjonalne podejście do kursanta. Profesjonalne przekazywanie wiedzy poruszania się na drodze wykazując przy tym dużą cierpliwość i spokój. Kursant jest fachowo przygotowany do egzaminu państwowego. Instruktor przychylnie ustosunkowywuje się do indywidualnych ustalania terminów potrzeb kursanta. Bardzo dziekuje za pomoc, cierpliwosć i przekazaną wiedzę.

Robert21 wrzesień, 2021

Prawo jazdy zdane za drugim razem, Pan Irek bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu. Polecam!

« Poprzednia 1 2 3 4 Następna »

Dodaj nowy wpis