NIE POTRAFISZ ZDAĆ EGZAMINU

zadzwoń 602-812-496
wspólnie możemy to zmienić
Łukasz A.15 styczeń, 2015

Jestem bardzo usatysfakcjonowany kursem w tymże ośrodku. świetni instruktorzy, którzy świetnie przygotowują kursantów do egzaminu, dzięki czemu nie trzeba wydawać fortuny na kolejne podejścia do egzaminu. Jak najbardziej zachęcam do skorzystania z ich usług :)

Tomek Pawlowski16 styczeń, 2015

W "OSK Cywil" jezdzilem od dziesiatej godziny jazd. Jestem bardzo zadowolony z jazd z panem Rafałem. Jazdy dostosoowane godzinowo do czasu kursanta. Miejsce odebrania i odwiezienia tez zawsze do umowoienia. Mi udalo sie.zdac za 2-gim razem. "porazka" za pierwszym podejsciem byla spowodowana stresem. Za drugim razem juz bezblednie. Ostatnie 15 godzin jazd wyjezdzone ekspresowo - wlasciwie w tydzien, co bardzo mi odpowiadalo. Dziekuje za mila atmosfere w samochodzie i nauke (rowniez doglebne informacje o innych samochodach na drodze ;) ). Polecam wszystkim osk cywil i zycze powodzenia na egzaminie!

Aga16 styczeń, 2015

Gorąco polecam OSK Cywil ;) Profesjonalnie prowadzone zajęcia, zarówno teoretyczne jak i praktyczne, miła atmosfera oraz indywidualne podejście do kursanta. Zachęcam do wyboru tej szkoły, nie będziecie żałować :)

Klaudia16 styczeń, 2015

Pełen profesjonalizm. Miła i przyjazna atmosfera. Polecam serdecznie.

Klaudia w.16 styczeń, 2015

Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone w miłej atmosferze, doskonale przygotowują do egzaminu państwowego. Podczas jazd bardzo dobrze poznałam Katowice, co ułatwiło zdanie egzaminu. Polecam :)

Marek21 styczeń, 2015

Mówi się, że ekspert to osoba, która popełniła tyle błędów, że już więcej się nie da. Nie uważam się za eksperta, ale na pewno popełniłem dużo błędów na jazdach. Lepiej na nich, niż na egzaminie. Mimo, iż zdałem dopiero za trzecim podejściem, jestem bardzo wdzięczny ośrodkowi za przygotowanie. Poza tym, lepiej dopłacić 200 zł za dodatkowe godziny, niż 140 zł za kolejny egzamin. Polecam!

Iwona22 styczeń, 2015

Gorąco polecam OSK CYWIL. Dzięki dobremu przygotowaniu egzamin zdany za pierwszym razem zarówno z teorii jak i z praktyki :)

Madzia24 styczeń, 2015

OSK "CYWIL" POLECAM W 100% KAŻDEMU,WIELKI PODZIĘKOWANIA DLA P.IRKA :o)

Madzia24 styczeń, 2015

Polecam w 100 % OSK CYWIL, Profesjonalne przygotowanie do egzaminów w miłej atmosferze, wielkie podziękowania dla P. Irka. Egzamin zdany :o)

Andrzej30 styczeń, 2015

Polecam OSK CYWIL! Kurs przeprowadzony w pełni profesjonalnie i w bardzo przyjemnej atmosferze. Bez żadnych stresów. Egzamin zdany:) Wielkie dzięki dla Rafała za przygotowanie do egzaminu i cierpliwość :)

Łukasz12 luty, 2015

Zdane bez problemu! Serdecznie polecam OSK Cywil. Rzetelnie przygotowują do egzaminu w miłej atmosferze. Instruktorzy dobrze przekazują wiedzę i podchodzą indywidualnie do każdego kursanta. Serdecznie pozdrawiam i dziękuje za wysiłek i cierpliwość.

Łukasz12 luty, 2015

Serdecznie polecam OSK Cywil. Bardzo dobrze przekazują wiedzę praktyczną i teoretyczną. Uczą nie tylko po to żeby zdać ale również dobrze i bezpiecznie prowadzić. Dziękuje za cierpliwość i wysiłek, pozdrawiam.

Dominika8 marzec, 2015

Polecam jak najbardziej WSZYSTKIM ! Nie tylko tym którzy już coś wiedzą na temat samochodu ale także tym, którzy zaczynają od zara (tak jak ja). Przygotowanie w 100% prawidłowe ! Bezstresowa nauka, bardzo sympatyczni instruktorzy, a przede wszystkim trafne przekazywanie wiedzy :) Nie było łatwo mi wszystko ogarnąć ale przede wszystkim dzięki Panu Rafałowi poszło mi to lepiej niż myślałam :D Dziękuję z całego serca za to, że nie tylko zdałam egzamin za 1 ale także za to, że wiem jak zachować się na drodze i nie boję się jezdzić :)

Domin21 marzec, 2015

Gorąco polecam Ośrodek Cywil ! Najlepsze przygotowanie oraz najlepsi instruktorzy!

Kasia24 marzec, 2015

Gorąco polecam OSK CYWIL,profesjonalne przygotowanie do egzaminu,zdane za pierwszym razem teoria jak i praktyka,szczegolne podziękowanie dla Rafała za cierpliwość na jazdach,cenne rady i dobry humor,bardzo dziękuje i pozdrawiam:-)

Michał17 czerwiec, 2015

Wszystkie egzaminy zdane za pierwszym razem. To chyba najlepsza reklama ;)

Adrian27 czerwiec, 2015

Bez dwóch zdań, CYWIL to właściwy ośrodek szkolenia kierowców dla kogoś, kto chce dobrze zdać egzaminy oraz pewnie pełnić funkcję kierowcy. Profesjonaliści przygotowują zarówno do teorii, jak i do praktyki. Atmosfera jest świetna, a instruktorzy wykonują swoją pracę z pasją. Polecam wszystkim.

Piotrek30 czerwiec, 2015

Nigdzie nie spotkałem się z tak FANTASTYCZNYMI nauczycielami, niespotykana atmosfera i nauczanie na NAJWYŻSZYM poziomie.
Zdałem oba egzaminy w jeden dzień i to wszystko dzięki OSK CYWIL...
Nie zapominając o p.Irku i p.Rafale :D

ZDECYDOWANIE POLECAM

Gosia24 lipiec, 2015

Brak słów... wszytko zdane za pierwszym podejściem :) Ogromne podziękowania dla OSK Cywil za przygotowanie do egzaminu. Takiego stresu jak na egzaminie nie życzę nikomu, natomiast tak fantastycznego instruktora Rafała życzę każdemu :)( najlepszy na świecie ). Podziękowania również dla Pana Irka za przeprowadzone wykłady. Niezapomniane chwile i niezapomniana przygoda zakończona sukcesem. Najchętniej zapisałabym się jeszcze raz ;) WIELKIE DZIĘKUJĘ :)

Gosia25 lipiec, 2015

Brak słów :) Oba egzaminy zdane za pierwszym podejściem! Nikomu nie życzę takiego stresu na egzaminie natomiast każdemu życzę takiego instruktora (najlepszy na świecie :D Rafał rzecz jasna). Ogromne podziękowania również dla Pana Irka za przeprowadzone wykłady. Niezapomniana przygoda zakończona sukcesem i miłe wspomnienia. Jeszcze raz wielkie Dziękuję i polecam Was każdemu :)

Weronika18 sierpień, 2015

Zarówno egzamin wewnętrzny jak i państwowy zdany za pierwszym podejściem :) Egzaminator wypytywał o szkołę jazdy oraz kazał pochwalić instruktorów (P. Rafała oraz P. Irka), co myślę że jest rewelacyjną reklamą tego OSK. Polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się jeździć i co za tym idzie - zdać bez problemu egzaminy :)

Grzegorz9 wrzesień, 2015

Zdane za pierwszym razem!!!!
Wielkie podziękowania dla OSK Cywil, szczególnie dla instruktora Rafała Trojanowskiego, z którym jazda to bardzo fajnie spędzone godziny ;)
Naprawdę polecam tą szkołę jazdy, bardzo miła atmosfera na wykładach teoretycznych jak i podczas praktyki. Potrafią dobrze nauczyć przepisów drogowych jak i jazdy :D

Dawid28 wrzesień, 2015

Bardzo rzeczowo i rzetelnie przeprowadzony kurs zwieńczony zdaniem egzaminu państwowego za pierwszym razem bez żadnych problemów. Pracują tutaj właściwe osoby na właściwym miejscu :) zdecydowanie polecam :D

Paulina1 październik, 2015

Najlepszy ośrodek w Rudzie Śląskiej! Super atmosfera a Panowie instruktorzy bardzo dobrze przygotowują do egzaminu,który zdałam za pierwszym razem. Z kursu jestem bardzo zadowolona i polecam jak najbardziej :) Pozdrawiam !

Była kursantka8 październik, 2015

Witam! Bardzo serdecznie pragnę polecić Pana Sebastiana z OSK ,,Cywil". Dzięki miłej atmosferze podczas jazd oraz cierpliwości Pana Sebastiana byłam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu państwowego , dzięki czemu zdałam go za pierwszym razem, a same jazdy były przyjemnością a nie koniecznym obowiązkiem. Śmiało mogę nazwać Pana Sebastiana instruktorem z powołania. Jeszcze raz polecam i dziękuje za poświęcony mi czas!

Daniel12 październik, 2015

Świetny kurs; świetni instruktorzy; rzetelnie przekazujący wiedzę przydatną oczywiście na egzaminie, ale i w życiu codziennym. Bardzo miło wspominam jazdy. Serdecznie polecam wszystkim którzy mają zamiar zdać za pierwszym razem egzamin praktyczny i teoretyczny.

Ania9 listopad, 2015

Polecam OSK Cywil, szczególnie jazdy z p.Sebastianem, które mijały w miłej i bezstresowej atmosferze i co ważne - z możliwością poznania Katowic pod kątem egzaminu :-)

Paulina10 listopad, 2015

Polecam kurs w OSK Cywil. Instruktorzy bardzo dobrzy, potrafią wytłumaczyć, solidnie przygotować do egzaminu państwowego ( udało mi się zdać za pierwszym razem). Jeśli kursant ma jakieś problemy to ćwiczą z nim do oporu. Jazdy przebiegały szybko i sprawnie. Jeszcze raz polecam! :)

Michał21 listopad, 2015

Bardzo fajnie wszystko załatwione, profesjonalna nauka, czasami ciężka, która kończy się bezstresowym podejściem do egzaminu państwowego i zdania go za pierwszym razem :) Dziękuję jeszcze raz!

Aga20 styczeń, 2016

Dzisiaj zdałam :). Dobra podejście zarówno na zajęciach teoretycznych (ukłony dla p. Irka), jak i podczas jazd po mieście (tu podziękowania przede wszystkim dla Rafała :)). Szkołę polecam wszystkim :)

Kuba25 styczeń, 2016

Ośrodek pierwsza klasa! Egzamin zrobiłem w locie:D wszystko w pięknym stylu za pierwszym podejściem. Instruktorzy wszystkie tajniki przekazują dobierając sposób pod kątem kursanta. Na zajęciach nie da się nudzić dzięki czemu wiedza sama wchodzi!!
Dziękuję i POLECAM!!

Aneta4 luty, 2016

OSK CYWIL gwarantuje bardzo dobre przygotowanie do egzaminu - zdane za pierwszym razem :). Wykłady prowadzone sprawnie i rzetelnie, zajęcia praktyczne odbywają się w miłej atmosferze. Pan Irek - profesjonalny, konkretny, świetnie tłumaczy i daje wiele przydatnych wskazówek. Gorąco polecam :)

Krzysiek23 luty, 2016

Polecam ten ośrodek w 100%. Szczere podziękowania dla p. Irka, Rafała oraz Sebastiana za solidne przygotowanie do egzaminu oraz spędzanie całego kursu w luźnej atmosferze. Polecam tę szkołę , gdybym miał robić kurs drugi raz na pewno znowu bym poszedł co CYWILA :) Pozdrawiam

Sebastian24 luty, 2016

Najlepszy Ośrodek na świecie. Nie spodziewałem się, że będzie tak fajnie. Super instruktorzy, którzy idealnie przygotują Cie do egzaminu w super atmosferze. Naprawde polecam ;)

Sabina25 luty, 2016

Szczerze polecam. Instruktorzy w bardzo dobry sposób przekazują wiedzę zarówno praktyczną jak i teoretyczną, przy naprawdę sympatycznej atmosferze. Taka nauka to sama przyjemność. Dziękuję panom Irkowi i Rafałowi za przygotowanie do egzaminu, nawiasem mówiąc zdanego za pierwszym podejściem :)

mania8 kwiecień, 2016

Najlepsza szkoła ever :) super duet dwóch panów !! :) Pan Irek i Rafał dają z siebie wszystko!!! Teoria staje się jasna i klarowna a łuk można zrobić z zamkniętymi oczami :) polecam serdecznie !!!

Basia J.9 kwiecień, 2016

Polecam ! Kurs na poziomie i pełen profesjonalizm! W dodatku miła atmosfera bez zbędnych stresów :)

Przemek20 kwiecień, 2016

Zdane za pierwszym!! Bardzo dziekuje !! Najlepszy osrodek !! Mega dobre przygotowanie !! Dziekuje jeszcze raz i pozdrawiam

Klaudia20 kwiecień, 2016

Do OSK Cywil trafiłam przypadkiem, gdy Szkoła Jazdy, w której robiłam cały kurs nie miała czasu dla mnie przed egzaminem. Tylko po paru godzinach jazd, które miałam z Panem Irkiem byłam lepiej przygotowana do egzaminu praktycznego niż po całym kursie zrobionym gdzie indziej. Bardzo profesjonalne podejście do kursanta, jasne komunikaty, duużo cierpliwości i spokoju :)

Klaudia20 kwiecień, 2016

Zdałam za pierwszym razem bezproblemowo i co najważniejsze jazda samochodem jest dużo przyjemniejsza, gdy panuje się nad autem :) Polecam serdecznie :)

Rafał22 kwiecień, 2016

Nie ważne, za którym, ważne że zdane!! :D
Świetny ośrodek, miła atmosfera, profesjonalizm... Po prostu "CYWIL"
Zero spin, na każde pytanie otrzyma się wytłumaczenie ;)
Serdecznie polecam!! :D

Szymon9 maj, 2016

Polecam gorąco, teoria pana Irka bardzo dobrze mnie przygotowała do egzaminu za co bardzo dziękuję. A w szczególnośći panu Rafałowi, jazdy były samą przyjemnością. Super atmosfera, bezstresowa noi też duże uznanie za to, że zdążyliśmy w ciągu parunastu godzin zrobić coś ze mnie po niezbyt udanym początku z innym instruktorem. BARDZO DZIĘKUJĘ i polecam tą szkołę

Mateusz14 maj, 2016

Wspaniały ośrodek, wspaniali instruktorzy z którymi nauka to sama przyjemność :D Prawo jazdy zdałem za pierwszym razem, więc jestem bardzo zadowolony z tego osiągnięcia. Bardzo polecam wszystkim którzy jeszcze nie znaleźli szkoły nauki jazdy.

Agata10 czerwiec, 2016

Świetne przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego ! Zdane za pierwszym razem ! Serdecznie polecam OSK CYWIL !

Artur29 lipiec, 2016

Dzisiaj zdałem praktykę za pierwszym razem,wszystko dzięki Osk Cywil i Rafalowi. Nie dość że świetnie mnie przygotował to jeszcze cały kurs to była dla mnie czysta przyjemność. Tym gościom naprawdę zależy - gorąco polecam!

Artur2 sierpień, 2016

Wielkie dzięki dla Rafała i OSK Cywil - zdane za pierwszym razem alleluja! Nie wiesz jaką szkołę nauki jazdy wybrać? To już wiesz! Profesjonalne, wygodne i jakże przyjemne były to lekcje, polecam każdemu.

Marta4 sierpień, 2016

Kurs prowadzony na wysokim poziomie, instruktorzy profesjonalni i zyczliwi, zdecydowanie polecam:)

Natalia21 sierpień, 2016

Egzamin zdany za pierwszym razem za co bardzo dziękuję Panu Irkowi oraz Panu Mateuszowi. Obydwaj Panowie naprawdę solidnie wykonują swoją pracę. Będę polecać ten OSK a i przy potencjalnym kolejnym wyborze OSK nie zawachałabym się ani przez chwilę i podjęła identyczną decyzję.
Z całego serca dziękuję :)
NK

Ola22 sierpień, 2016

Dziękuję bardzo za pomoc w zdaniu egzaminu! Po jazdach w CYWILu od razu zdane! Czułam się przygotowana bardziej niż do pierwszego podejścia (niestety kurs w innym ośrodku). Jeśli jednak miałabym powtarzać kurs lub jeśli miałabym polecić komuś kurs na pewno byłby to CYWIL! Dziekuje!

Tomek26 sierpień, 2016

Egzamin zdany za pierwszym razem! Szkoła jazdy wyróżnia się na tle innych pod względem wielu przydatnych wskazówek oraz świetnej atmosfery! Jazdy odbywały się dokładnie w tych miejscach, w których zdawałem egzamin. Zostałem kapitalnie przygotowany nie tylko pod względem umiejętności, ale też nastawienia psychicznego. Wszystko spokojnie, bez żadnego stresu :) Serdecznie polecam każdemu.


Dodaj nowy wpis