NIE POTRAFISZ ZDAĆ EGZAMINU

zadzwoń 602-812-496
wspólnie możemy to zmienić
Szymon15 maj, 2013

POLECAM!!! NAJLEPSZY OŚRODEK !! ZDAŁEM ZA PIERWSZYM RAZEM :) SUPER PRZYGOTOWANIE DOBRE PODEJŚCIE DO KURSANTA :) WSZYSTKO NA BARDZO WIELKI PLUS !! POZDRAWIAM I ZACHĘCAM !!

Adam16 maj, 2013

super ośrodek, instruktorzy tez super, ogólnie wszystko super. Polecam

Dominika21 maj, 2013

Bardzo dobry Ośrodek polecam wszystkim zamierzającym zapisać się na kurs prawa jazdy .Instruktorzy przesympatyczni, podczas kursu udzieląją bardzo cennych rad, które mozna wykorzystac na egzaminie ;).Miła i przyjazna atmosfera .

Damian29 maj, 2013

Polecam osk CYWIL każdemu. Instruktorzy wszystko dokładnie wytłumaczą a podczas nauki praktycznej wskażą pułapki egzaminacyjne i wszystkie inne tricki potrzebne do pozytywnego zaliczenia egzaminu. Zdałem za pierwszym razem, więc wiem co mówie.
TYLKO CYWIL !!!

Kamila2 lipiec, 2013

Ogromne podziękowania dla Pana Irka, który pomógł mi przy egzaminie praktycznym. W prawdzie kurs robiłam w innej szkole jazdy, ale tutaj wykupiłam dodadtkowe 4h
Gorąco polecam z całego serca bo już naprawdę myślałam, że się do tego nie nadaje, a teraz czekam na odbiór dokumentu ;)

EWELINA2 lipiec, 2013

OSK CYWIL - MOIM ZDANIEM NAJLEPSZY OŚRODEK !!! REWELACYJNI I BEZKONKURENCYJNI INSTRUKTORZY. POLECAM KAŻDEMU NIEZDECYDOWANEMU WYBÓR WŁAŚNIE TEJ SZKOŁY. UWAŻAM, ŻE NAPRAWDĘ WARTO !!!

Ola17 lipiec, 2013

Gorąco polecam OSK Cywil! Będę długo wspominać bardzo miłe i pełne wrażeń trzy miesiące trwania kursu, zakończone pozytywnym wynikiem egzaminu. Chciałam również podziękować panu Irkowi za cierpliwość i wyrozumiałość w momentach, kiedy nie wiedziałam co mi się dzieje z samochodem... Jeszcze raz wielkie dzięki i powtarzam, jak prawko to tylko w Cywilu! :)

Paweł26 lipiec, 2013

Bardzo dobra szkoła, polecam każdemu, kto pragnie nauczyć się dobrze jeździć. Instruktorzy świetni i bardzo przyjaźni, a jazdy w dogodnych godzinach i z wybranego przez kursanta miejsca, co jest dużym plusem. Bardzo dobre przygotowanie do nowych egzaminów (100% z teorii).

Gosha2 wrzesień, 2013

Serdecznie polecam OSK CYWIl:-). Instruktorzy posiadają ogromną wiedzę oraz podchodzą do kursanta bardzo indywidualnie. W szczególności pozdrawiam p. Rafała, który posiada również ogronmą cierpliwość dla swoich kursantów.Pan Rafał pokazał mi, że jazda samochodem może być prawdziwą frajdą :-D. Szczerze POLECAM WSZYSTIM !!!

Michasia6 wrzesień, 2013

najlepsza szkola na calej Rudzie , ladnie nauczyli mnie jezdzic i chcialabym polecic jak kazdemu osiolkowi ktory nie radzi sobie za kietownica ; D no i Pozdrawiam goraco instruktorow ;)

Damian15 październik, 2013

Jestem zadowolony z kursu w CYWILU, przyjemne lekcje teoretyczne, profesjonalna i zarazem bardzo przyjemna nauka praktyki. Zdane za pierwszym podejściem-Katowice. GORĄCO POLECAM !!!!!!

Karol22 październik, 2013

Wszystko OK! Polecam :)

Dawid28 październik, 2013

Egzamin zdany za pierwszym razem! Nigdzie nie ma tak fajnej atmosfery w jak w CYWILU. Polecam niezdecydowanym idźcie do CYWILA! Najlepsi instruktorzy,najlepsza atmosfera jeszcze raz POLECAM!

Kwiatek28 październik, 2013

Takich instruktorów nie znajdziecie nigdzie indziej :D
Najlepsza szkoła jazdy w Rudzie Śląskiej, pełen profesjonalizm, miła atmosfera, przygotowanie 100%, nie tylko na egzamin ale również ogólnie na drogę. Dzięki nim jeżdżę teraz własnym autem, pewny siebie i z radością :)
Polecam każdemu!

Martyna28 listopad, 2013

Polecam wszystkim CYWILA! Super atmosfera zarówno podczas zajęć teoretycznych jak i praktycznych! Instruktorzy sympatyczni, cierpliwi, doświadczeni i kompetentni. Profesjonalne przygotowanie do egzaminu. Polecam! :)

Monika29 listopad, 2013

Mili i profesjonalni instruktorzy z anielską cierpliwością do kursanta. Otwarci i elastyczni, dostosuja się do potrzeb kursanta.Szczerze i z czystym sercem polecam ten ośrodek szkolenia kierowców.

Izabela29 listopad, 2013

Gorąco polecam OSK Cywil. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Instruktorzy cierpliwi i profesjonalni. Szczególne ukłony dla p. Irka za czas i wyrozumiałość oraz cenne rady przed egzaminem.

Sylwia30 listopad, 2013

Zdane za pierwszym razem w Katowicach !!!! Świetne przygotowanie i instruktorzy. Cenne wskazówki podczas jazdy na placu oraz na mieście !!
Pozdrawiam mojego instruktora Rafała :)
Polecam na prawdę ten ośrodek !!

Paweł6 grudzień, 2013

Dobre przygotowanie teoretyczne i praktyczne, wspaniali instruktorzy jeżeli stracę będę musiał zdawać jeszcze raz to zapisze sie do OSK CYWIL!

Pozdrawiam Pana RAFAŁA i Pana IRKA i dziękuje za cierpliwość do mojej osoby :D

Ola D11 grudzień, 2013

Polecam wszystkim najdoskonalszy ośrodek szkolenia kierowców !!!!!Bardzo cierpliwi,życzliwi i wspaniali instruktorzy,indywidualne podejście do każdego kursanta i dyspozycyjność instruktorów.Z całego serca dziękuję za cudowną przygodę której finałem był zdany egzamin poprzedzony kilkoma porażkami,dziękuję za wsparcie Rafałowi i Irkowi którzy pozwolili mi uwierzyć w siebie i nie poddawać się.Wczoraj zdałam egzamin na 6+ jak stwierdził egzaminator.CYWIL-to szkoła jazdy profesjonalnej i bezpiecznej!!!!!!!!!!!!

Ola D13 grudzień, 2013

Polecam najlepszy ośrodek szkolenia kierowców,pełen profesjonalizm pod każdym względem,cudowni,wyrozumiali i cierpliwi instruktorzy!!! Indywidualne podejście do każdego.Bardzo Wam dziękuję za wsparcie po mimo kilku moich porażek nie poddałam się,dzięki Irkowi i Rafałowi uwierzyłam że ogarnę tą magię jazd a finałem będzie zdanie egzaminu i tak też się stało!!!10.12.2013r ZDAŁAM EGZAMIN na 6+ jak powiedział egzaminator!!!! Nie poddawajcie się jak nie zdacie za pierwszym ,drugim i kolejnym razem,niecierpliwość zwycięstwa może być przyczyną porażki,instruktorzy w CYWILU potrafią nauczyć jeżdzić każdego bezpiecznie i profesjonalnie.Pozdrawiam ich serdecznie !!!!

Zuza31 grudzień, 2013

Polecam! Polecam! Polecam!
Z kursu jestem bardzo zadowolona, przyjemna atmosfera i dobre przygotowanie :)

Sebstian15 styczeń, 2014

Najlepszy ośrodek : ) Jestem bardzo zadowolony z kursu w "Cywilu"! Podchodząc do egzaminu czułem się przygotowany i dlatego zdane za pierwszym : )
Wielkie podziekowania dla pana Rafała i pana Irka : )) SERDECZNIE POLECAM :)

Marta30 styczeń, 2014

Polecam z całego serca! Świetne przygotowanie do egzaminów zarówno teorii jak również praktyki. Rewelacyjni instruktorzy, miła atmosfera na kursie :) Szybkie zdanie egzaminów gwarantowane!

Pozdrawiam :)

Katarzyna w.25 luty, 2014

Jak najbardziej polecam! świetne przygotowanie.. jazdy z Rafałem to czysta przyjemność a zdanie egzaminu to tylko formalność. :)

Kasia S.16 marzec, 2014

Polecam OSK CYWIL, ponieważ instruktorzy potrafią dobrze przekazać wiedzę teoretyczną i jasno wyjaśnić to w praktyce oraz nauczyć osobę prawidłowo jeździć, posiadają wiele cierpliwości jak i indywidualnego podejścia do każdej osoby co jest ważne :)) Dlatego chciałabym bardzo podziękować obydwóm Panom instruktorom, Panu Irkowi jak i Panu Rafałowi za wiele cennych wskazówek dotyczących prawa jazdy :)

Mateusz17 marzec, 2014

Z całego serca polecam wszystkim OSK CYWIL! Dziękuję za przygotowanie teoretyczne Panu Irkowi oraz za świetne przygotowanie praktyczne Rafałowi! Bardzo przyjemna atmosfera na zajęciach z teorii, jak i na jazdach. Najlepszy ośrodek! : )

Patryczek24 marzec, 2014

Polecam wszystkim OSK CYWIL. Jestem bardzo zadowolony. Doskonałe przygotowanie zarówno teoretyczne jak i praktyczne. Miła i przyjemna atmosfera. Instruktorzy, którzy chcą nauczyć jeździć, a nie tylko przygotować do egzaminu. POLECAM! :)

Burneika28 marzec, 2014

Polecam wszystkim !
Ja osobiście jestem zadowolony. Zajęcia teoretyczne oraz praktyczne przebiegają w miłej atmosferze i doskonale przygotowują do egzaminu państwowego, ale także do jazdy w codziennym ruchu drogowym. Zajęcia nie kolidują z planem dnia kursanta.
Po kursie w "CYWILU" zdanie egzaminu to żaden problem.

Daria4 kwiecień, 2014

gorąco polecam wszystkim OSK CYWIL :) bardzo miła atmosfera na zajęciach praktycznych jak i teoretycznych :D instruktorzy są bardzo wymagający, mili i potrafią nauczyć bardzo dobrze jeździć :)

Daria7 kwiecień, 2014

Wszystkim, którzy chcą na prawdę nauczyć się dobrze jeździć autem polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców CYWIL. Na zajęciach zarówno teoretycznych jak i praktycznych panuje bardzo przyjemna atmosfera. Instruktorzy są bardzo mili, ale także wymagający, a co za tym idzie - potrafią świetnie przygotować kursantów do egzaminu państwowego, więc zdanie to żaden problem :)
SERDECZNIE POLECAM!

Daria7 kwiecień, 2014

Wszystkim, którzy chcą na prawdę nauczyć się dobrze jeździć autem polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców CYWIL. Na zajęciach zarówno teoretycznych jak i praktycznych panuje bardzo przyjemna atmosfera. Instruktorzy są bardzo mili, ale także wymagający, a co za tym idzie - potrafią świetnie przygotować kursantów do egzaminu państwowego, więc zdanie to żaden problem :)
SERDECZNIE POLECAM!

Daria7 kwiecień, 2014

Wszystkim, którzy chcą nauczyć się dobrze jeździć polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców CYWIL. Zajęcia zarówno teoretyczne jak i praktyczne są prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze. Instruktorzy są bardzo mili i przyjaźni, ale też bardzo wymagający, a co za tym idzie potrafią bardzo dobrze przygotować kursantów do egzaminu państwowego, więc zdanie to żaden problem!
SERDECZNIE POLECAM :)

Daaria7 kwiecień, 2014

Wszystkim, którzy chcą nauczyć się dobrze jeździć polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców CYWIL. Zajęcia zarówno teoretyczne jak i praktyczne są prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze. Instruktorzy są bardzo mili i przyjaźni, ale też bardzo wymagający, a co za tym idzie potrafią bardzo dobrze przygotować kursantów do egzaminu państwowego, więc zdanie to żaden problem!
SERDECZNIE POLECAM :)

Daria9 kwiecień, 2014

Wszystkim, którzy chcą nauczyć się dobrze jeździć polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców CYWIL. Zajęcia zarówno teoretyczne jak i praktyczne są prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze. Instruktorzy są bardzo mili i przyjaźni, ale też bardzo wymagający, a co za tym idzie potrafią bardzo dobrze przygotować kursantów do egzaminu państwowego, więc zdanie to żaden problem!
SERDECZNIE POLECAM :)

Seweryn27 maj, 2014

Świetny Ośrodek Szkolenia Kierowców oraz super instruktorzy , a w szczególności Pan Rafał który znakomicie przygotował mnie do egzaminu państwowego,oczywiście zdane za pierwszym razem.Serdecznie polecam jeżeli ktoś chce się nauczyć dobrze jeździć samochodem.

Mariusz17 lipiec, 2014

Egzamin zdany za pierwszym razem bez żadnego stresu. Szczególne podziękowania dla Rafała za perfekcyjne przygotowanie, dzięki czemu nie miałem z niczym problemu. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą być w przyszłości pewni swoich umiejętności kierowcy : )

Patryk12 sierpień, 2014

Super instruktorzy, miła atmosfera i dobre przygotowanie do egzaminu! Polecam !

Ola.G9 wrzesień, 2014

Dumnie dołączyłam do grona kierowców, zdając egzamin praktyczny za pierwszym razem.Wszystko dzięki OSK CYWIL.Miałam przyjemność skorzystać z wiedzy i doświadczenia pana Irka i pana Rafała.Instruktorzy cechują się cierpliwością i zaangażowaniem.Uczą odpowiedzialności nie tylko za siebie, ale także za wszystkich uczestników ruchu. POZDRAWIAM I GORĄCO POLECAM!

Marlena29 wrzesień, 2014

Świetne podejście do kursanta,przyjazna atmosfera. Super przygotowanie do egzaminu - zarówno teoretycznego jak i praktycznego. Polecam!

JacekK3 listopad, 2014

Kurs robiłem w innym ośrodku którego nazwy nie będę podawał, za pierwszym razem nie zdałem, moim zdaniem w dużej mierze przez to, że zostałem źle nauczony. Na jazdy doszkalające przed drugim podejściem zdecydowałem się wybrać do innego OSK niż mój macierzysty, wybór padł na "Cywila" z polecenia mojej dziewczyny. Pan Irek na dodatkowych jazdach wyrównał moje braki i dał mi kilka dobrych wskazówek, egzamin zdałem z wynikiem pozytywnym, gorąco polecam :)

OLA K.4 listopad, 2014

Gorąco polecam OSK CYWIL,pełen profesjonalizm,indywidualne podejście do kursanta,zajęcia w miłej atmosferze.Szczególne podziękowania dla Irka za Jego cierpliwość i cenne rady.

Bartosz4 listopad, 2014

Egzamin zdany za pierwszym razem. Miła atmosfera zarówno na zajęciach jak i na jazdzach. Instruktor cierpliwy, potrafi przekazać wiedzę i nauczyć jeździć. Polecam!

Paweł21 listopad, 2014

Świetne przygotowanie, OSK godny polecenia :)

Edyta1 grudzień, 2014

Baardzo polecam ;) Zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne prowadzone profesjonalnie i w miłej atmosferze na dodatek auta identyczne jak na egzaminie państwowym, co ułatwia zadanie.
Nic tylko sie zapisywać :D
Pozdrawiam :)

Anna11 grudzień, 2014

Polecam wszystkim! Świetne przygotowanie do egzaminów i zdecydowanie niezapomniana atmosfera w aucie, więc miło się chodziło na kurs. Instruktorom udało się mnie przekonać, że samochodu nie trzeba się bać, a siedzenie za kierownicą może sprawiać przyjemność. Podziwiam pana Irka i pana Rafała za wsiadanie do auta z kursantami, ja bym się nie odważyła ;) Dzięki CYWILowi od kilku dni raduję się zdanym egzaminem, także ogromne podziękowania

Tuska15 grudzień, 2014

Pełen profesjonalizm !
Polecam !

ASIA K.16 grudzień, 2014

Ze szczerego serducha polecam „osk cywil” :-) Zajęcia teoretyczne wyłożone w sposób bardzo prosty i zrozumiały dla kursanta, w razie wątpliwości zawsze można było pytać, wtedy otrzymało się wyczerpującą odpowiedź na nurtujące nas pytania. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że wiedza zdobyta na wykładach oraz z materiałów dołączonych do kursu w 100% wystarcza by bez problemu za 1 podejściem zdać egzamin teoretyczny. Zajęcia praktyczne prowadzone są jak najbardziej w sposób bardzo solidny dostosowany indywidualnie do umiejętności kursanta. Nie da się ukryć, że instruktorzy są bardzo wymagający, zwracają uwagę na najmniejsze szczegóły, ale to bardzo dobrze, gdyż zdobyta wiedza będzie procentowała podczas egzaminu praktycznego w word’zie :-) Zajęcia prowadzone są w miłej i spokojnej atmosferze, co bez wątpienia jest ważne dla kursanta szczególnie w czasie pierwszych godzin nauki jazdy. Wiedza i umiejętności instruktorów są na bardzo wysokim poziomie, a

ASIA K.17 grudzień, 2014

Z racji tego, że ucięło wczorajszy komentarz dopisuję ciąg dalszy :-) Wiedza i umiejętności instruktorów są na bardzo wysokim poziomie, a podejście do kursanta rewelacyjne. Samochody identyczne jak w word’zie, co zdecydowanie ułatwia zdanie egzaminu państwowego… Osobiście jestem bardzo zadowolona z wyboru „osk cywil”, który doskonale potrafi przygotować do jazdy egzaminacyjnej (egzamin zdany za 2 podejściem – z czego bardzo się cieszę), opanowania techniki jazdy po „łuku”, poruszania się w ruchu miejskim, a także co chyba najważniejsze – polubić jazdę samochodem… Korzystając z okazji chciałam bardzo podziękować Panu Rafałowi, a w szczególności Panu Irkowi za naukę, wyrozumiałość, cierpliwość oraz perfekcyjne przygotowanie do egzaminu państwowego – DZIĘKUJĘ :-)

Mateusz22 grudzień, 2014

Szkolenie w idealny sposób pomaga w przygotowaniu się do egzaminu państwowego jak i codziennej jazdy po otrzymaniu prawa jazdy. Instruktorzy bardzo mili. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że był to strzał w dziesiątke wybierając te szkołę jazdy. Polecam bardzo. :)


Dodaj nowy wpis