NIE POTRAFISZ ZDAĆ EGZAMINU

zadzwoń 602-812-496
wspólnie możemy to zmienić
Remik11 czerwiec, 2012

Zdane !!! Dziękuje bardzo w szczególności Irkowi za przekonanie mnie do zrobienia prawa jazdy, oraz Rafałowi za super przygotowanie mnie do ruchu drogowego ,wielki szacuneczek, pozdrawiam całą szkołę "CYWIL"

Sergiusz19 czerwiec, 2012

Posiadaczem prawa jazdy jestem już ponad 2 miesiące. Egzamin zdałem bezproblemowo i zupełnie bezstresowo :) Wszystko to dzięki doskonałemu przygotowaniu do egzaminu jak i do tego by bezpiecznie poruszać się każdego dnia po naszych drogach. Ja swojego wyboru na pewno nie żałuję i jestem bardzo zadowolony. Na pewno gdybym miał jeszcze raz wybierać to ponownie wybrałbym OSK CYWIL. Pozdrawiam Pana Irka oraz Pana Rafała !

Ola19 czerwiec, 2012

Wszystkim szczerze polecam :))) Bardzo miło wspominam okres całego kursu, a dziś nie wyobrażam sobie żyć bez samochodu :)

Magda19 czerwiec, 2012

O "CYWILU" przekazuję opinię tylko i wyłącznie POZYTYWNĄ! :) Część teoretyczna przeprowadzona sprawnie-bez zbędnego przeciągania w czasie i w sposób zrozumiały dla każdego, a do tego w sympatycznej atmosferze. Część praktyczna - odczuwalne indywidualne podejście do kursanta w trakcie każdej godziny jazdy, zaangażowanie instruktora w jak najdokładniejsze przekazanie wiedzy i umiejętności, dopasowanie godzin jazd do indywidualnych możliwości czasowych kursanta - nawet skoro świt ;) a to wszystko nadal w miłej, bezstresowej atmosferze! OSK "CYWIL" naprawdę dobrze przygotowuje do egzaminu. Polecam każdemu! :)

Jola Miliczek28 czerwiec, 2012

Pełny profesjonalizm,super wyrozumiali instruktorzy.Polecam wszystkim,tylko CYWIL tam nauczycie się przepisów drogowych i dobrze jezdzić,jednym słowem nie ma lepszych!Pozdrowionka dla p.Irka i Rafała:)

MadziaL29 czerwiec, 2012

Zdane za pierwszym bezstresowo i bezbłędnie dzięki bardzo dobremu przygotowaniu ! ;) Baaaardzo dobrze wytłumaczone manewry drogowe.
Sympatyczna atmosfera i bardzo mili, profesjonalni instruktorzy.

Gorąco polecam ! tym którzy chcą szybko i sprawnie zrobic prawo jazdy :)

kamil1 lipiec, 2012

Pozytywny wynik Egzaminu Państwowego potwierdza wysoki poziom świadczonych usług w OSK Cywil. Profesjonalne i rzetelne podejście do kursu zapewnia wewnętrzny spokój i brak stresu dla kursanta. Polecam każdemu kto chce w szybki i łatwy sposób zapoznać się z magiczną sztuką jeżdżenia samochodem;) Gorąco polecam ten Ośrodek i pozdrowienia dla Pana Irka i Rafała ;)

Arek3 lipiec, 2012

OSK CYWIL to najlepsza szkoła jazdy na Śląsku! Wykłady są przeprowadzane w bardzo sprawny sposób, są urozmaicone, nie są sztucznie wydłużane, odbywają się w miłej atmosferze. Co do jazd to również są przeprowadzane w perfekcyjny sposób. Instruktorzy bardzo chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, są pomocni, dostosowują godziny i czas jazd do indywidualnych możliwości kursanta. Egzamin zdałem za pierwszym razem prawdopodobnie dzięki wymagającym i doświadczonym instruktorom (p. Irek i Rafał). Jeżeli chcesz uczyć się jeździć w przyjemnej atmosferze i zdać szybko egzamin to wybierz OSK CYWIL!

Monika26 lipiec, 2012

Wyjątkowo wymagający i motywujący instruktorzy dzięki którym zdałam prawko (dziękować, dziękować i jeszcze raz dziękować). Gorąco polecam OSK CYWIL. ;)

Tomasz27 lipiec, 2012

OSK 'CYWIL" ? Świetni instruktorzy, którzy wszystko na spokojnie wytłumaczą i pomogą w razie wątpliwości :) Jak najbardziej polecam przygotowania do egzaminu na Prawo Jazdy właśnie tam :)

Gabrysia8 sierpień, 2012

Zdane!!! Przede wszystkim dzięki bardzo dobremu przygotowaniu. Wykłady bardzo urozmaicone, w przyjaznej atmosferze przygotowują do jazdy. Spokój i opanowanie instruktorów w czasie jazd godny podziwu. Całość dostosowana do indywidualnych możliwości. Stawiane wymagania i doświadczenie instruktorów gwarantują dobre przygotowanie do egzaminu. Dlatego polecam. Jeśli prawo jazdy to rylko OSK "Cywil"

Roksana10 sierpień, 2012

Zdane, i to za pierwszym razem :) dzięki znakomitemu przygotowaniu mogłam bezstresowo podejść do egzaminu. Wiedziałam, że Katowice mnie nie zaskoczą. Miło bede wspominać te godziny jazd z Cywilem przebyte w spokojnej i miłej atmosferze. Dzięki świetnym instruktorom, pan Rafał i pan Irek, nic na drodze nie jest mi straszne. Jak najbardziej polecam! I zachęcam do zapisywania sie na kursy do Cywila :)

Magdalena29 sierpień, 2012

Jeden kierowca więcej! :) Zdane! Dzięki bardzo dobremu przygotowaniu w Cywilu! :) Świetny instruktor, który dobrze wszystko tłumaczy i pokazuje. Jak najbardziej polecam! :)

Ania4 wrzesień, 2012

Świetni instruktorzy, dobre przygotowanie do egzaminu, same pozytywy - o cywilu nie można powiedzieć nic złego! :)
Pozdrowienia dla pana Irka i pana Rafała ;)

Kamil18 wrzesień, 2012

Gorąco polecam, nawet gdy pracuje się na zmiany nie ma problemu żeby uzgodnić godziny jazd, bardzo dobry kontakt z instruktorem. Naprawdę nie ma na co narzekać ;) Pozdrawiam

Łukasz20 wrzesień, 2012

Świetni instruktorzy oraz bardzo dobre przygotowanie do egzaminu poskutkowało tym że bezproblemowo zdałem egzamin ;)
Więc pozostaje mi tylko w 100% polecić ten OSK ;)

Natalia1 październik, 2012

Instruktor pierwsza klasa ! :) Zdane za pierwszym razem.
Gorąco polecam!
Pozdrowienia dla pana Irka :)

Kasia12 październik, 2012

Gorąco polecam :)Świetni instruktorzy :) bardzo dobre przygotowanie do egzaminu :)efekt -> Zdane za pierwszym razem :) dziękuje bardzo i gorąco pozdrawiam :)

Michał31 październik, 2012

Super ośrodek i wspaniali mistrzowie kierownicy w roli instruktorów. Gorąco polecam.

Justyna28 listopad, 2012

Profesjonalnie przygotowane wykłady, otwartość, elastyczność, gotowość do odpowiedzi na nurtujące pytania, opanowanie, cierpliwość, fachowe przekazywanie wiedzy... to wszystko, co można powiedzieć o instruktorach OSK „Cywil”. Kursant w miłej atmosferze zdobywa wiedzę teoretyczną, a następnie szybko rozwija umiejętności związane z techniką prowadzenia samochodu. Szkoła zapewnia bardzo dobre przygotowanie do egzaminu państwowego. Naprawdę polecam!

Szymon1 grudzień, 2012

Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Świetni instruktorzy i miła atmosfera, dzięki temu nie miałem problemu ze zdaniem prawa jazdy. Polecam!

Beata2 grudzień, 2012

Bezkonkurencyjny Profesjonalizm czego nie mogę powiedzieć o poprzedniej szkole. Tu się doszkalałam. Trafiłam w dziesiątkę! Poezja, spokój, opanowani i kompetentni instruktorzy. Potrafią wpoić właściwe nawyki i zachowania przyszłemu kierowcy. Polecam wszystkim Cywila a w szczególności Pana Rafała z którym nauka jazdy stała się przyjemnością :-)

Maciej3 grudzień, 2012

Bardzo profesjonalne przygotowanie do egzaminu jak i miła atmosfera podczas zajęć. Zdanie egzaminu to tylko formalność.

Ola M8 grudzień, 2012

Jak najbardziej polecam ośrodek ! Super przygotowanie do egzaminu, przyjemna atmosfera podczas jazd. Dziękuję Panu Rafałowi i Panu Irkowi za poświęcony czas oraz CENNE UWAGI! Świetny ośrodek świetni ludzie świetny CYWIL ! :)

Kamila9 grudzień, 2012

PROFESJONALNIE, MIŁO I PRZYJEMNIE! "Cywil" jest bezkonkurencyjny. Naprawdę polecam! Dzięki Rafałowi i Panu Irkowi udało zdać mi się prawo jazdy;)

WIESŁAW10 grudzień, 2012

POLECAM :)

Adrian P10 grudzień, 2012

Robiłem u Irka prawko na motor. Zdecydowanie poleciłbym każdemu jego ośrodek. Wszystkie jazdy dograne tak żeby mi pasowało :) po prostu rewelacja :D no i oczywiście samo przygotowanie na wysokim poziomie, tak, że prawko zdane za 1 razem :)

Wojtek K10 grudzień, 2012

Katowice opanowane za pierwszym razem ! Wielkie dzięki panu Irkowi, Tomkowi i Rafałowi :) Polecam, świetna atmosfera, dopracowanie jazdy do perfekcji :)

Justyna Wojtal13 grudzień, 2012

"CYWIL"świetna szkoła do przygotowania na egzamin PRAWO JAZDY.
TU WARTO SIĘ UCZYĆ!!!Część teoretyczna przeprowadzona sprawnie,zrozumiało i w sympatycznej lużnej atmosferze.Część praktyczna zaangażowanie instruktora w każdej godzinie,anielski spokój,godziny dostosowane do kursanta.Gorąco poleam.Dziękuje P.Irkowi za przygotowanie do nauki jazdy i za wymagania dzięki którym przyłożyłam się do nauki,a P.Rafałowi ogromne podziękowania za czas poświęcony przed egzaminem oraz za pomoc w opanowaniu stresu.Pozdrawiam!Justyna W.

Justyna Wojtal14 grudzień, 2012

"CYWIL"świetna szkoła do przygotowania na egzamin do prawo jazdy.TU WARTO SIĘ UCZYĆ!Część teoretyczna przeprowadzona sprawnie,zrozumiało i w sympatycznej lużnej atmosferze.Część praktyczna zaangażowanie instruktora w każdej godzinie,anielski spokój,godziny dostosowane do kursanta.Gorąco polecam.Podziękowania dla P.Irka za przygotowanie do egzaminu i za wymagania dzięki,którym przyłożyłam się do nauki,a Rafałowi ogromne dzięki za czas poświęcony przed egzaminem oraz za pomoc w opanowaniu stresu.POZDRAWIAM:-)

Marta G17 grudzień, 2012

Szkolenie w bardzo miłej,bezstresowej atmosferze,profesjonalne podejście.Polecam i dziękuję Panu Irkowi,a szczególnie Panu Rafałowi,dzięki nim zdałam za pierwszym razem :-)

Sylwek19 grudzień, 2012

Nawet po paru godzinach jazdy z Panem Irkiem mozna sie wiele nauczyc. Trzeba umiec wykorzystac i zapamietac wszystkie rady gdyz sa bardzo pożyteczne i przydatne nie tylko na egzaminie :)

Karolina K2 styczeń, 2013

Gorąco polecam OSK CYWIL,jazdy z Panem Irkiem i Panem Rafałem to czysta przyjemność.Rewelacyjne podejście i super sposoby na przekazanie wiedzy :))

Mateusz K8 styczeń, 2013

Polecam wszystkim OSK CYWIL. Świetne przygotowanie zarówno teoretyczne jak i praktyczne. Pozostaje podziękować Panu Irkowi i Panu Rafałowi za zapewnienie mi warunków do zdania za pierwszym razem.

Rysiek9 styczeń, 2013

Serdecznie polecam OSK CYWIL, po kursie tutaj zda każdy, nawet największy antytalent :) Super podejście, wielkie dzięki panu Irkowi za cierpliwośc i praktyczne rady.

Izabela17 styczeń, 2013

Polecam OSK CYWIL, jazdy zdane za pierwszym razem dzięki Panu Irkowi. Świetne podejście do kursantów oraz dobrze przekazana wiedza i teoretyczna i praktyczna. Dziękuję Panu Irkowi szczególnie za zaangażowanie oraz pomoc w opanowaniu stresu ;)

Dominika18 styczeń, 2013

Bardzo dziękuje Panu Irkowi za przygotowanie do egzaminu :) ! Jest świetnym instruktorem! Pomimo tego, ze na kurs chodziłam zupełnie gdzie indziej, to gdyby nie on nie zdalabym dziś swojego pierwszego podejścia :) w pare godzin zrobił coś niesamowitego. Cos czego inny instruktor nie nauczyl przez 30h jazd... Jego wskazówki i porady bardzo mi pomogły. POLECAM !!!! I jeszcze raz WIELKIE dziękuje ! :)

Agnieszka G.28 styczeń, 2013

Świetna szkoła jazdy! Egzamin zdany bez stresu, a to dzięki dobremu przygotowaniu i nabytym umiejętnościom na jazdach z Panem Irkiem. Duży plus za indywidualne podejście do kursantów oraz nieocenione rady, które przyczyniły się do sukcesu nawet w trudnych - śnieżnych warunkach. Polecam całym sercem!! :)

Piotrek8 luty, 2013

Bardzo polecam OSK CYWIL. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu bez większych problemów zdałem egzamin na kat. B za co serdecznie dziękuję panu Irkowi oraz panu Rafałowi.

ECIK16 luty, 2013

POLECAM I TO FEST POLECOM SIE ZAPISAC DO NICH JO ZA PIERWSZYM RAZEM ZECH ZDOŁ!!!!! WIADOMO STRES BYŁ ALE RAFAŁ.T MIE TAK PRZYGOTOWOŁ ZE EGZAMINATOR BYŁ ZADOWOLONY SOM TO PADOŁ AWIEC KAZDEGO ZACHĘCAM DO SKORZYSTANIA Z USŁUG TEGO OŚRODKA :-)

Patryk20 luty, 2013

Najlepszy ośrodek! Instruktorzy nie tylko profesjonalni, ale i przesympatyczni. Polecam każdemu! :)

Miriam28 luty, 2013

Polecam wszystkim OSK CYWIL. Zaczynałam w innym ośrodku, który zdawał
w Bytomiu traciłam sporo czasu na dojazdy i stanie w korkach. Po roku przeniosłam się do Katowic i dzięki panu Irkowi zdałam egzamin za co serdeczne dzięki:) Ktoś bardzo mądry powiedział mi kiedyś,że "dobry kierowca wszędzie da sobie radę" pewnie tak, ale bardzo ważne jest również przygotowanie przez instruktora... Dlatego polecam wszystkim tę szkołę
i życzę wszystkim powodzenia. Nie będziecie żałować. Jeszcze raz wielkie dzięki:)

Jola1 marzec, 2013

Do CYWILA trafiłam po kilkuletniej przerwie, po zakończonym kursie w innej szkole. Miałam zdany tylko egzamin teoretyczny. Do praktycznego wówczas nie podchodziłam. Liczyłam na to, że w CYWILU ktoś mnie w końcu nauczy jeździć. Nie wierzyłam, że to się uda, ale spróbowałam i dziś jestem kilka dni po zdanym egzaminie :) To było drugie podejście. Już za pierwszym mogło się udać, ale to widać było jeszcze za wcześnie. Wzięłam kolejne jazdy i za drugim razem zdałam bezbłędnie. Polecam wszystkim CYWILA i moich instruktorów - Rafała i Irka, których serdecznie pozdrawiam!

Łukasz2 marzec, 2013

Polecam OSK CYWIL
Po oblanym egzaminie wykupiłem kilka dodatkowych jazd w tym ośrodku i to wystarczyło by zdać za drugim podejściem
Polecam P.Irka, który udziela cennych rad i chce by kursanci na prawdę umieli jeżdzić , a nie tylko byli przygotowani pod egzamin praktyczny.

Łukasz

Monika4 marzec, 2013

Zaczynałam w innym ośrodku, ale na szczęście skończyłam z "Cywilem". Dostałam namiary na Rafała i jestem bardzo wdzięczna osobie, która mnie z nim poznała. Gościu ma nieziemskie indywidualne podejście do kursanta, jest cierpliwy i przekazał mi wiele cennych rad i wskazówek. Jazdy w bardzo miłej, bezstresowej atmosferze, z niecierpliwością czekałam na kolejny raz :)

Marcin14 marzec, 2013

Jak najbardziej polecam! Konsekwentna praca przy teori i praktyce poprowadziła mnie do zaliczenia nowego egzaminu! Pozdrawiam zarówno i pana Irka i pana Rafała, ktorzy wspolnie przyczynili się do tego sukcesu. Jeszcze raz Dziekuje i pozdrawiam :)

Dorota20 marzec, 2013

Polecam, zwłaszcza jeśli chodzi o manewry samochodem, brałam wcześniej lekcje w paru innych ośrodkach, ale dopiero w Cywilu mogłam się porządnie nauczyć sztuki parkowania i zawracania.

Paweł29 marzec, 2013

polecam z całego serca, z największego osła i beztalencia p. Irek zrobi kierowcę, 5 lat zdawałem prawko, ale dopiero po jazdach w "Cywilu" udało się zdać :)

Sahan10 kwiecień, 2013

Jestem bardzo zadowolony z kursu w "Cywilu"! Podchodząc do egzaminu czułem się przygotowany na jego różne ewentualności, poznałem dobrze Katowice i różne metody i tricki przydatne podczas jazdy :) Jeśli miałbym znowu zapisać się na kurs, to na pewno byłby to CYWIL!

AldonA10 kwiecień, 2013

Najlepszy Ośrodek na świecie, polecam z całego serca.Do zapisania się na kurs dojrzewałam 10 lat, aż stwierdziłam,że teraz jest ten czas i pora. Gdybym jeszcze raz miała wybierać szkołę w 100% byłby to OSK CYWIL.Super atmosfera,indywidualne podejście do kursanta oraz ogromna cierpliwość i dyspozycyjność instruktorów,co w moim przypadku odegrało bardzo istotne znaczenie.Podziękowania dla p.Irka za przygotowanie do egzaminu teoretycznego,i za wymagania dzięki,którym przyłożyłam się do nauki,oraz Rafałowi za pomoc w uwierzeniu, że jazda samochodem może być bardzo przyjemna, i możne dawać dużo radości i satysfakcji ;) Dzięki Nim od dwóch dni mogę się cieszyć,że pozytywnie zdałam egzamin i czekam na odbiór prawa jazdy ;) Jeszcze raz serdeczne polecam i zachęcam,bo na prawdę warto!!!

« Poprzednia 1 2 3 4 Następna »

Dodaj nowy wpis